لذت داشتن سايز ايده آل

کاربر 27کاربر 27
996 بازدید
لذت داشتن سايز ايده آل

اپیدمی چاقی و خطرات اضافه وزن یا چاقی برای سلامتی

باور ا ین که می توان به هدف رسید، مزا یا واقعی زندگ کردن در سایز ایده آل خود را طوری تجسم کنید که دوست داری به نظر برسید. ا ین تصوری است که با ید در تمام مدت خواندن این مجله در ذهن خود نگه دار د. همچن ن تصو ری است که با ید همه عمر از خودتان داشته باشید؛ زیرا می توانید آن گونه به نظر برسید. اکنون شما مشکل وزن دارید. ممکن است فقط 5 کیلو اضافه وزن و چند سانت اضافه سا یز داشته باشید.

شاید هم اضافه وزن شما ۲۵ کیلو یا بیشتر باشد، احتمال دارد که رژیم ها و برنامه های غذایی متفاوتی امتحان وبرنامه های ورزشی متنوعی دنبال کرده باشید، اما نتایج بلند مدت آنها نا امید کننده بوده است. ممکن است کمی لاغر شده باشید، اما بر اثر یک اتفاق، مدتی بعد همان وزن از دست داده و یا حتی از کاهش وزن با خطر کمی بیشتر از آن را دوباره به دست آورده اید و از لحاظ روحی علی رغم همه تلاش هایتان احساس شکست و بازنده بودن می کنید.

می دانید که باید راه حلی برای مشکل وزن شما وجود داشته باشد. در واقع، افراد بسیاری وجود دارند که هم از لذت غذا خوردن بهره می برند و هم از لذت داشتن سایز ایده آل. مژده می دهیم که شما هم می توانید یکی از آنها باشید و این پیام اصلی این مجله است.

ملتی در حال چاق شدن

شما تنها نیستید. جامعه امروز چاق تر از هر زمان دیگر در تاریخ است روز به روزهم چاق ترمی شود.ما دیگربه سرزمین افراد اعجاب انگیزتبدیل شده ایم. بیش از67%جمعیت بزرگسالان اضافه وزن دارند و33% آن ها چاق هستند. به این معنا که حدود97/1 میلیون نفر بزرگسال فقط در ایالات متحده قادر به کنترل وزن خود نیستند. تعریف پزشکی اضافه وزن این است که بی.ام. آی یا شاخص توده بدنی (BMI) در حالت عمومی بین ۲۵ تا 29.9 باشد.

بنابراین، اگر بی. ام. ای شما بین 18.5 و 24.9 است، وزن شما طبیعی است و اگر بی. ام. آی شما ۲۵ تا 29.9 باشد اضافه وزن دارید و اگر BMI شما بیشتر از 29.9 است، چاق محسوب می شوید. برای محاسبه بی. ام. آی خود باید از فرمول زیر استفاده کنید.

وزن به کیلو گرم/ قد به متر × قد به متر=BMI

دانستنی ها:BMI یا شاخص توده بدنی یک شاخص قطعی نیست،اما بسیار مفید است.این فرمول چند استثنا دارد.برای مثال ورزشکاران که جرم ماهیچه ایی بالایی دارند،BMI بالاتری دارند و افراد مثل سالمندان که به علت کاهش ذخیره غذایی و فقدان تحرک حجم ماهیچه از دست داده اند، پایین تری دارند.

طی چهار دهه اخیر جمعیت امریکا به طور مدام چاق تر شده است. نسبت جمعیت دارا اضافه وزن یا چاق از ۲۴.۴ %در سال ۱۹۶۰ به ۶۷ در سال ۲۰۰۴ رسیده است. در زیر به این رشد تدریجی توجه کنید:

 • ۲۴ . ۴ . در سال های ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۲
 • ٪۳۴. ۹ در سالهای ۱۹۷۱ تا ۱۹۷۴ ٪۲۵ . ۴ در سال های ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۰
 • ۳۴.۸ . در سالهای ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۴ ۶۷ سال ۲۰۰۴

همان طور که می بینید رشد چاقی به هیچ وجه کند نیست. مرکز نظارت و پیشگیری بیماری های ایالات متحده چاقی را به عنوان اپیدمی پزشکی چالش انگیزی معرفی کرده است. در امریکا حدود ۲۰ میلیون مرد و ۲۰ میلیون زن چاق وجود دارد و این افزایش۶۱درصدی از سال ۱۹۹۱ است. در سال ۱۹۹۱ فقط ۴ ایالت از ۵۴ ایالتی که در مطالعات بهداشت و سلامت انستیتو ملی آن کشور شرکت کرده بودند، نرخ چاقی ۱۵ تا ۱۹ درصدی جمعیت بزرگسال داشتند. حال آن که در سال ۲۰۰۰، ۴۹ ایالت از ۵۰ ایالت فقط ایالت کلرادو استثنا بود) نرخ چاقی ۱۵ درصدی یا حتی بیشتر داشتند.

با تغییر دادن شیوه زندگی و عادت غذایی به سایز ایده آل خود برسید

با تغییر دادن شیوه زندگی و عادت غذایی به سایز ایده آل خود برسید

بعضی از کارشناسان همه گناه را بر سر زندگی بی تحرک و پشت میز نشینی، غذاهای حاضری و روغنی فرآوری شده می اندازند. بطور مسلم، این اپیدمی فقط یک دلیل ندارد و برگرداندن این جمعیت عظیم به سایز طبیعی نیز نمی تواند فقط یک راه حل یا یک قرص و شربت جادویی داشته باشد.اضافه وزن و چاقی نتیجه شیوه

زندگی و عادات غذایی بلد است و فقط وقتی می تواند تغییر کند تک تک افراد مثل شما در شیوه زندگی خود تغییرات اساسی مثبت ایجاد کند. شما ميتوانيد مسئوليت را به گردن جمع بيندازيد آیا از این که افراد بسیار مثال شما با چاقی می جنگد، احساس بهتری دارید البته که دارید. مجرم دنبال شریک جرم می گردد، اما چون شما نمی خواهید جزئی از این جمعیت مجرم باشید، جنگیدن با این دشمن جمعی می تواند غیرممکن به نظر برسد. اگر همه در حال چاق شدن هستند، چرا شما نی شید ۔ این اوصاف نباید انتظار اضافه وزن داشته باشید؟ خیر، زیرا انسان می تواند با تغییر دادن شیوه زندگی و عادات غذایی خود لاغر شوند و لاغر بمانند.

در زیر پنج نکتهی الهام بخش و حیاتی آمده است که شما باید در زمان خواندن این مجله و کم کردن وزن خود همواره به یاد داشته باشید:

١. شما باید انتخاب کنید. بسیاری از افراد، حداقل 33% ازجمعیت چاق هستند و نه اضافه وزن دارند. شما می توانید یکی از آنها باشید: محکوم به چاقی نیستید.

۲. شما می توانید یاد بگیرید. شما می توانید  اصول قطعی و صحیح چه خوردن چگونه خوردن و نیز چگونه مثل یک آدم لاغر زندگی کردن را یاد بگیره شما می توانید تغییر کنید. بسیاری از افراد قبلا چاق کنون آزادی خود ساخته داشتن سایز ایده آل و خوردن غذا مورد علاقه لذت می برند. اگر آنها توانسته اند تغییر کنند، شما هم می توانید.

3.شما می توانید تغییر کنید.بسیاری ازافراد”چاق”اکنون ازآزادی خودساخته داشتن سایزایده آل وخوردن غذای موردعلاقه لذت می برند.اگرآن ها توانسته اند تغییرکنند،شماهم میتوانید.

۴. شما به لاغری علاقه دارید. می دانم که شما به لاغر شدن علاقه مندید. اکنون فقط باید این انگیزه و آگاهی را در خود تقویت کنید تا ازروش ها و شعارهایی که به شکست منجر می شود دور کنید.

وازگان تخصصی:مفهوم واژه لاغر نسبی است برای افراد مختلف معانی مختلفی دارد. در این مجله ما از این کلمه برای توصیف کسی می گوییم که چه چیزی استفاده می کنیم که نزدیک یا در محدوده شاخص توده بدنی طبیعی قرار دارد. منظور مؤثر است و نیز سایزاست که شما درآن احساس سلامتی و شادابی می کنید .

وزن وسایز ایده آل

5.شما باید به ما عنوان دوستانی واژگان تخصصی آگاه اعتماد کنید.رسیدن به وزن ایده آل مجله راهنمای قابل اعتمادی در دست دارید. ما نشان می دهیم که چه عادات غذایی و ورزش هایی مفیدند، چطور از اشتباهات متداول بپرهیزید و چگونه وزن و سایز مطلوب خود را در بلندمدت حفظ کنید.

بنابراین، به موفقیت خود ایمان داشته باشید. این واقعیت که دیگران – بسیاری از دیگران! – چاق هستند، سرنوشت شما را برای چاقی رقم نمی زند. به آنهایی بپیوندید که یاد گرفته اند چطور غذا بخورند، چه بخورند و چگونه ورزش کنند. به آنهایی بپیوندید که به راحتی سایز شلوار جین خود آنها لذت رهایی از مشکل اضافه می کنند. پس شما هم می توانید .باورهای شما نیروی بسیار قدرتمندی دارند، بنابراین باور کنید که در سایز ایده آل خود هستید و تناسب اندام دارید. حتی اگر در آن وضعیت نیستید، باور کنید که هستید. اگر افکارو اعمال متناقض سراغتان آمد، آنها را تغییر دهید. برای به دست آوردن سایز ایده آل افکار و اعمالتان را نیز در راستا آن بنا کنید.

راههای لاغر شدن و داشتن سایز ایده آل دیگر مثل گذشته نیست

تا بیست سال پیش، تصور عموم درباره کاهش وزن این بود که کالری کمتری مصرف کنیم و برای سوزاندن کالری ها نیز بیشتر ورزش کنیم تا به سایز ایده آل خود برسیم. بعضی افراد با این فرمول موفق می شوند و هنوز نیز افرادی وجود دارند که می توانند فقط با این فرمول به هدف خود برسند.

اما امروزه تحقیقات نشان می دهد که کالری غذاها به اندازه نوع غذاهایی که می خوریم و نحوه خوردن آنها اهمیت ندارد. ما امروزه می دانیم که بعضی غذاها موجب تحریک هورمون های خاصی می شوند که در کاهش یا افزایش وزن نقش دارند. ما اکنون می دانیم که سوخت و ساز چیست و هر روز نیز در حال یادگیر بیشتر هستیم.

به سايز ايده آل خود برسید و سالم تر شويد

یک قانون ساده و مطمئن پزشکی وجود دارد که می گوید: لاغرتر سالم است و چاق بیمارتر. خطرات جدی سلامتی برای افراد چاق زنگ خطری برای جوامع رو به چاقی است. تصور قدیمی «شخص چاق و خوشحال» دیگر جایی ندارد و نمی تواند بر خطرات جدی و مزمن اضافه وزن سرپوش بگذارد. بسیاری از مردم با افزایش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ و اضافه وزن آشنایی دارند، اما مشکل به آنجا ختم نمی شود. موارد زیر به عنوان خطرات تهدید کننده سلامتی افراد چاق شناخته شده اند:دیابت نوع ۲، بیماری های قلبی، سکته، فشار خون، بیماری های کیسه صفرا، آرتروز و بیماری های استخوانی، اختلالات دستگاه ایمنی بدن، اختلال خواب و دیگر مشکلات تنفسی، سرطان ها (رحم، سینه، کولون، کیسه صفرا و…) و نقرس.

هشدارهای چاقی:نزدیک به نیمی از زنان یائسه مبتلا عمده ای دارد:به سرطان سینه، شاخص توده بدنی ۲۹ یابالاتر داشته اند همچنین به تازگی میزان مرگ و کلسترول بالا وابسته به چاقی از میزان مرگ و میر و مشکلات بارداری وابسته به سیگار سبقت گرفته است.

چاقی درمشکلات زیرنیزنقش عمده ای دارد:

 • مشکلات بارداری
 • و بی نظمی های قاعدگی
 • بی اختیاری عصبی ادرار
 • اختلالات عصبی مانند افسردگی
 • افزایش خطرات حین جراحی

هشدارهای چاقی و راه کسب سایز ایده آل

راه های کسب سایزایده آل

به این دلایل افراد چاق نسبت به افراد متناسب ۵۰٪ تا ۱۰۰٪ بیشتر در معرض هستند. برای مثال افراد چاق ۳۰٪ تا ۵۰٪ بیش از سیگاری ها درمعرض ابتلا به بیماری های مزمن هستند.به طور قطع شما دوست دارید به بهترین شکل به نظرشلوار جین دلخواهتان اندازه تان شود. دوست دارید طلا باشد، سری توی سرها بچرخانید و مورد تعریف و تمجید قرار دوست دارید وقتی به مهمانی می روید احساس خوب و مطلوب داشته باشید. بعضی از ما به طور ذاتی خوش پوش هستتیم ، ولی باید آنچه می پوشیم روی بدنمان بنشیند.

فکر می کنید اگر همه ما لاغرتر بودیم، دنیا جای نبود؟ شاید بود. اما به هر حال ظاهر خوب داشتن انگیزه قدرتمندی اس مطمئن باشید هیچ فرد لاغری دلش نمی خواهد چاق باشد. این که در لباس های خود احساس چاقی کنیم، به هیچ وجه خوب نیست. این که همیشه دنبال لباس هایی بگردیم که چاقی مان را بپوشاند، به هیچ وجه خوب نیست. این که در صندلی هواپیما به سختی جا شویم و ناراحت بنشینیم، خوب نیست. این که موقع بالا رفتن از پله ها هن هن کنیم یا به خاطر ظاهرمان از رفتن به کلاس های ورزش اجتناب کنیم، خوب نیست.

توجه داشته باشید که وقتی می گوییم لاغر منظورمان استخوانی شدن نیست. (استخوانی کلمه ای است که تعریف کردن آن مشکل است، اما همه ما می دانیم منظور از فرد استخوانی چیست. افرادی که به خودشان گرسنگی می دهند تا به باریکی مداد به نظر برسند. جسمی و سلامتی جدی خواهند شد.قصد ما رسیدن به سایز مطلوب و سالم است.زندگی بدون نگرانی اضافه وزن هم به اندازه کافی پر دغاغه است بنابراین، سعی کنید این دغدغه را از میان بردارید. در ادامه این مجله یاد می گیرید که چگونه طرز فکر یک انسان لاغر را در خود پرورش دهید.

لاغرتر شويد تا شما را ببینند

یکی از مراجعان ما به نام ماری میگفت از زمانی که از سایز ۴۸ به ۳۸ ردیا۔ است بزرگ ترین تفاوتی که احساس می کند این است که اکنون مردم او را می بینند. ماری می گفت در گذشته گاهی در فروشگاه های بزرگ در غرفه لوازم آرایش مجبور بود مدتها منتظر بماند تا فروشنده ای به او کمک کند، در حالی که بقیه این مشکل را نداشتند.

اما حالا فروشندگان او را می بینند. حالا می خواهند به او لوازم آرایش، لباس یا غیره بفروشند. ماری در سایز ۴۸ از ورود به رستوران و نگاه های شماتت آمیز دیگران خجالت می کشید. اما اکنون وقتی وارد رستوران می شود، هم احساس خوب و خوشایندی دارد و هم از او به خوبی استقبال می شود.

اسرار لاغری و رازهای داشتن سایز ایده آل

همین حالا بهترین زمان برای تصور کردن خود در وزن ایده آل است. تصور کردن این که وقتی مردم شما را می بینند چه احساسی دارید. تصور کنید وقتی مانند فردی متناسب و خوش اندام وارد مغازه یا رستوران می شوید، چه احساسی دارید. مورد توجه قرار گرفتن چه احساسی به شما میدهد؟ برخی از افرادی که لاغر شده اند این احساس را کمی ترسناک و عجیب می دانند. آنها آمادگی دیده شدن را نداشته اند. پس هم اکنون خود را آماده کنید. فقط برای دفعه بعد که وارد رستوران می شوید تصور کنید که همچون یکی از ستارگان تلویزیونی مورد توجه قرار گرفته اید. با اعتماد به نفس کامل وارد شوید و تصور کنید همه نگاه ها به سمت شماست. اگر این بازی برایتان خیلی سخت است، اجازه دهید فقط ذهنتان بازی کند.

اسرار لاغری برای رسیدن به سایز ایده آل

شما هم وقتی لاغر شوید مردم می تواند شما را ببینند.بله درست شنیدید!  برخلاف آنچه همه گمان میکنند افراد لاغر را بهتر از افراد چاق میبیند.پس خودرا برای این تجربه جدید آماده کنید و برای لذت بردن از آن برنامه ریزی کنید.بله برای پذیرفتن این مسئولیت و احساس خوب آن آماده شوید. دست خود را برای این تجربه جدید آماد – از برنامه ریزی کنید. بله، برای پذیرفتن این مسئولیت و احساس خوب آن آماده شوید.

لاغر شوید و منتظر زندگی عاشقانه بهتری باشید

شایان جای بسی خوشبختی باشد که جاذبه و عشق میان زن و مرد بیش از آن که یک علم باشد، راز و افسون است. ما به دلایل بسیار و بی شمار به هم علاقه مند می شویم و ظاهر مان فقط یکی از آن دلیل است. جاذبه شهر به طور حتم نقش بسیار واقعی دارد.

احساس جذاب بودن می تواند تاثیر مستقیمی روی کیفیت زندگی عاشقانه شما بگذارد. برعکس، احساس چاق بودن می تواند به زندگی عاشقانه فرد لطمه بزند و چاق محسوب شدن این لطمه را حتی بیشتر نیز می کند. متاسفانه این موضوع در روابط عاشقانه بلند مدت هم صادق است. وقتی یک یا هر دو طرف یک رابطه، اضافه وزن داشته باشند ممکن است جاذبه فیزیکی از میان برود. حالا باید عصبانی شوید؟نه!کاری که اکنون باید انجام دهید این است که ابتدا با ایده آل تصور کردن وی زندگی عاطفی تان تمرکز کنید و سیر برای رسیدن به ایده آل شروع به تلاش کنید و منتظر جرقه های بیشتری درزندگی عاطفی خود باشید.

به سایزایده آل برسید وازمزایای آن بهرمند شوید.

از شر چربی های اضافی خود با ذخیره کردن آنها در بانک راحت شوید! بله درست شنیدید، درست است که نمی توان در عمل این کار را انجام داد، اما رسیدن به سایز ایده آل همیشه، مزایای حرفه ای و مالی خود را به دنبال دارد. این مزایا در طول زمان به میزان شایان توجهی بر سرمایه خواهد فرود افرود. دربارهی تبعیض در محل کار برای افراد چاق به اسارت به صورت علنی بحث و بررسی شده است.

اما همه ما می دانیم که این تبعیض وجود دارد شاید شما هم به صورتی مبهم و غیر مستقیم اشتباه باشد، که اگر لاغر نشوید نه تنها ترفیعی در کار نخواهد بود بلکه ممکن است سمت فعلی خود را نیز از دست بدهید، ممکن است از تلاش و دست و پا زدن برای ترفیع و اضافه حقوق خسته و ناامید شده باشید، در حالی که یک همکار بی تجربه، اما لاغرتر کاری را می گیرد که شما سزاوار آن بوده اید. شاید هرگز نتوانید۔ ثابت کنید ، که به خاطر چاقی مورد تبعیض قرار گرفته اید، اما خودتان این حقیقت تلخ را می دانید.

بله، حق داریداین کار غیر قانونی و خشمگین کننده است. در رسوا کننده ترین نوع خود نفرت انگیز و حتی غیر اخلاقی است. اما هیچ یک از این صفت ها واقعیت تلخ آن را از بین نمی برند. بسیاری از مراجعان ما داستان ها غمگینی از این تبعیض شغلی گفته اند، ما امیدواریم تبعیض وزنی در طول زمان کمتر شود، اما به این زودی ها منتظر آن نباشید. حال که نمی توانیم با تبعیض چاقی بجنگیم بیایید. با خود چاقی بجنگیم مشکل اصلی ممکن است کمی پیچیده تر باشد.

سایز ایده آل

ممکن است کسانی که چنین تبعیض هایی قایل می شوند، ناآگاهانه چنین می کنند. در تحقیقی که توسط جان کاولی از دانشگاه میشیگان انجام شد، خانم هایی که اضافه وزن دارند، به طور متوسط ۷. کمتر از خانم های لاغر یا متناسب حقوق می گیرند. به این معنا که در یک دوره شغل درآمد سالیانه ۱۰ میلیون تومان، خانمی که دارای اضافه وزن است حدود ۲۸ میلیون پول از دست خواهد داد. تصور کنید با این پول چه سفرها و چه خریدهایی که نمی توان کرد.

اگر شغلی دارید که با جامعه و مشتری ارتباط مستقیم دارد، وزن شم تاثیر عظیمی روی عملکرد و درآمدشما خواهد داشت. می پرسید چرا؟ چون شما تحت تاثیر قضاوتنا خودآگاه مردم ازافراد چاق قراردارید،حتی اگر آنها خودشان چاق بااشند . بسیاری از فروشندگان به ویژه خانم های فروشنده ای که وزن مناسبی دارند بیش از فروشندگان چاق در آمد دارند.چه باید بکنید؟ به سایز ایده آل خود برسید و همان جا بمانید. اگر زن هستید، ممکن است بتوانید ۷٪ به درآمد سالیانه خود اضافه کنید.

البته منظور ما این نیست که شما باید قضاوت ها و باورها ناخواسته واخلاقی، شرافتمندان یا محبت آمیز نیستند. اما همه ما باورها و قضاوت ها غیر منطقی داریم. شما به خاطر دلایل شخصی خود لاغر شوید و البته در این مسیر از مزایای شغلی و مالی متعاقب آن نیز بهره مند شوید. اگر روزی در جایگاه قدرت قرار گرفتید، به خاطر داشته باشید که هیچ گاه برای افراد چاق تبعیض قائل نشوید؛ چون روزی خودتان جای آنها بودید.

به سایز ایده آل خود برسید و از زندگی بیشتر لذت ببرید.

به احتمال زیاد لاغر شدن یکی از برنامه های اصلی را به طور قطع، وقت و انرژی بسیاری از شما گرفته است.به احتمال زیاد چیزهای زیادی درباره تغذیه، رژیم های غذایی مختلف و اندیشه های غذایی یاد گرفته اید. باید مدت های مدیدی روی وزن خود کار کرده و هزاران بار به سایز، غذا خوردن و رفتارهای خود اندیشیده باشید. با رسیدن به وزن ایده آل، انرژی و زمانی را به دست خواهید آورد که می توانید از آن به نحو سازنده تری برای لذت بردن از زندگی استفاده کنید.

از وزن خود کم کنید و به زمان خود اضافه كنيد .اگر زمان و انرژی صرف شده برای کنترل وزنتان را صرف فعالیت های مثبت، مفید و فرح بخش کنید، چه اتفاقی می افتد؟ فکر کنید اگر لازم نبود همیشه رژیم داشته باشید یا نگران اندازه شدن لباس های خود باشید، چه اتفاقی می افتاد؟ زندگی شما چه تغییری می کرد؟در این جا آزمون کوتاهی آورده شده است. پاسخ های صادقانه خود را بنویسید: چند بار در روز به وزن خود فکر می کنید.چند بار در هفته روی ترازو می روید؟و چه میزان از وقت خود را صرف فکر کردن به این می کنید که چه غذایی برایتان مناسب است؟

چه میزان از وقت خود را صرف فکر کردن به این می کنید که چگونه می توانید لباسی پیدا کنید که چاقی شما را بپوشاند؟چند بار برای خوردن غذاهای ممنوعه احساس گناه کرده اید؟ چند بار به این موضوع فکر کرده اید که دیگران راجع به اضافه وزن شما چه فکری میکنند؟  آیا فکر می کنید کسی که به طور طبیعی عادت ها زمانی صرف این کارها می کند؟ ترجیح می دهید با این زمان و انرژی از دست رفته چه کار کنید؟

به سایز ایده آل خود برسید و از زندگی بیشتر لذت ببرید

تسلط بر وزن

شما تنها کسی هستید که می توانید بر وزن خود تسلط یابد. فقط شمایید که می توانید درباره وزن خود نظر بدهید و موفقیت خود را در این زمینه تشخیص دهید.

هیچکس دیگر نمیتواند این کار را برای شما انجام دهد. با تسلط یافتن روی وزن و عادات غذایی خود می توانید و بدن و نیازهای آن رااسرار لاغری بشناسید.فهرستی از کارهایی که اگر لاغربودید دوست داشتید انجام دهید،تشخیص دهید چه تهیه کنید سپس تصمیم بگیرید آرها را انجام دهید یا برای اجرای آنها برنامه ریزی کشیده غذاهایی برای شما بهتراست.

 • ورزش هایی انجام دهید که احساس و ظاهر بهتری به شما می دهد .
 • ماهیت سوخت و ساز بدن خود را بشناسید و راههای افزایش یاد بگیرید.
 • سالم تر بمانید و از مشکلات وابسته به اضافه وزن در امان باشید
 • برای همیشه در سایز ایده آل خود باقی بمانید. و از غذا خوردن آزادانه لذت ببرید
 • اسیر سایز، وزن و غذا خوردن خود نباشید.
 • . الگوی خوبی برای فرزندان خود باشید

هدف زندگی خود را قاطعانه روشن کنید. به طور قطع، این هدف رژیم مداوم است و نه پرخوری مادام العمر …. اگر مطمئن نیستید هدفتان چیست، وانمود کنید که می دانید و به خودتان بگویید: “من اکنون در جهت تحقق بخشیدن به هدف زندگی ام تلاش می کنم.“

حداقل نکاتی که باید در خصوص حفظ سایز ایده آل بدانید:

 • تعداد افراد دارای اضافه وزن یا چاق در دنیا به شکل اپیدمی در آمده است.
 • با رسیدن به سایز یا وزن ایده آل می توانید سلامتی خود را بهبود بخشید و از مشکلات وابسته به چاقی در امان بمانید.
 • به طور کلی، خانم های کارمندی که تناسب اندام دارند، نسبت به خانم های چاق در آمد بیشتری دارند.
 • شما می توانید از همین لحظه از مزایای ظاهر و احساس خوب لذت ببرید.
 • با تسلط یافتن بر وزن می توانید انرژی خود را برای اهداف سازنده تر و خلاقانه تری صرف کنید.
دسته بندی سبک زندگی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت