درمان گرفتگی رگ ها با سرکه سیب

166
گرفتگی رگ ها

با یک آزمایش برای نشان دادن درمان گرفتگی رگ ها توسط سرکه سیب موافقید؟ مقداری پوست تخم مرغ را در یک لیوان خالی قرار دهید، لیوان را با سرکه سیب طوری پر کنید که روی پوست تخم مرغ ها را بپوشاند و سپس در آن را محکم ببندید. بعد از چند روز خواهید دید که پوست تخم مرغ ها از بین رفته و فقط پوسته نازکی از آن ها باقی مانده است.

کلسیم موجود در پوسته آهکی تخم مرغ در سرکه حل می شود. شاید بتوان از این آزمایش نتیجه گرفت که رسوبات آهک هم می توانند در رگ های خونی ما تحت تاثیر اسید تجزیه شوند و گرفتگی رگ به وجود آورند.

در درمان گرفتگی رگ ها،رسوبات آهکی، در داخل رگ ها (قسمت های آسیب دیده) ایجاد می شوند. این رسوبات، به طور مثال توسط ترکیبات آمینواسیدی به هموزیستین تبدیل و در نتیجه باعث افزایش فراوان پروتئین خون می شوند. بلافاصله پس از ایجاد جراحت در رگ ها مواد منعقد کننده خون به محل جراحت اعزام می شوند تا جلوی خونریزی را بگیرند. در جریان این عملیات، کلسترول و کلسیم در محل آسیب دیده جمع می شود و به این ترتیب گلوله های کوچکی از کلسترول و کلسیم به وجود می آید که می توانند با گذشت زمان آن قدر بزرگ شوند که به طور کامل جلوی جریان خون را بگیرند.

در این صورت و در بدترین حالت، بیماری جدی و مرگبار تصلب شرایین (گرفتگی رگ ها) ایجاد می شود. برای درمان گرفتگی رگ ها در صورت مصرف سرکه سیب – همانطور که در آزمایش پوسته تخم مرغ دیده شد – کلسیم موجود، در اسید سرکه نرم و بالاخره به طور کامل در آن حل می شود.

البته از نظر پزشکی نمی توان به آسانی اظهار نظر کرد که آیا در رگ های خونی ما هم چنین اتفاقی می افتد یا نه؛ همچنین مشخص نشده است که آیا بخش های قابل هضم سرکه همان ابتدا پس از هضم به روده باریک می رسد یا نه.

براساس گفته دکتر جارویس، پایه گذار درمان با سرکه سیب، رسوبات احتمالی کلسیم از طریق اسید طبیعی و پتاسیم که در سرکه سیب موجود است، دوباره حل خواهد شد. بدین ترتیب درمان گرفتگی رگ اتفاق خواهد افتاد و رگ های خونی از رسوبات کلسیم پاک می شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید