قوانین و مقررات

به صفحه قوانین و مقررات وب سایت آیدانا خوش آمدید.

کاربر گرامی محتوای این صفحه ممکن است تغییر کند، لذا قبل از دریافت هرگونه سرویس از وب سایت آیدانا، این صفحه را مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات زیر مربوط به بهره برداری از خدمات آیدانا است.

 • قبل از استفاده از خدمات وب‌سایت، در صورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال با ما در میان بگذارید.
 • به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی آنها در سرور امن آیدانا نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرار نمی گیرد .
 • حق امتیاز کلیه خدمات این وب‌سایت متعلق به تیم آیدانا است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخشی یا کل مطالب سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 • دامنهٔ « aydana.com »، نام «آیدانا»، لوگو و سایر خدمات درج شده در سایت متعلق به تیم آیدانا و شخص حقیقی می باشد و بدون کسب اجازهٔ کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، کلیهٔ محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس و موارد مشابه، در مالکیت انحصاری آیدانا است. همچنین کلیهٔ محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.
 • آیدانا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آیدانا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 • آیدانا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه راحت و خوشایند را برای استفاده از خدمات مجموعه آیدانا برای همه کاربران فراهم آورد.
  در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
  تلفن تماس : 08642231014   و   02128427660

  بخش مرکزی ، شهر ساوه، میدان شهدا ، کوچه پاک نیا ، کوچه امام خمینی ۱۴ ، پلاک 1 ، ساختمان هما ، طبقه دوم ، واحد 8

  کدپستی: ۳۹۱۳۹۳۴۳۷۱

  ارتباط مستقیم از طریق پیامک:  ۳۰۰۰۷۷۱۳